Węglowy piec z Żywca

Porównaj ceny kotłów i piecy w swojej okolicy.

  • 1. Otrzymasz kilka niewiążących ofert cenowych,
  • 2. Bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • 3. Oszczędzisz czas i pieniądze.

Produkcja piecy z Żywca jest oparta o nowoczesne technologie przez co emisja zanieczyszczeń powietrza generowana przez te piece c.o. jest niewielka przy wysokiej sprawności dochodzącej nawet do 88,8%.

 

Węglowe piece z Żywca możemy podzielić na piece zasypowe i automatyczne. Różnią się one przede wszystkim poziomem zautomatyzowania.

 

Automatyczne piece Żywiec jak sama nazwa wskazuje są w dużej mierze zautomatyzowane, dzięki czemu ich użytkowanie jest bardzo łatwe. Automatyczne piece Żywiec stosuje się zazwyczaj do pracy w instalacjach wodnych centralnego ogrzewania z obiegiem grawitacyjnym lub wymuszonym.

 

Natomiast zasypowe piece Żywiec są mniej zautomatyzowane. Aby jednak ułatwić ich obsługę można wyposażyć zasypowy piec z Żywca w mikroprocesorowy sterownik i wentylator nadmuchowy.

 

Wówczas użytkowanie takiego pieca z Żywca będzie dość proste a koszt takiego pieca c.o. jest znacznie mniejszy niż automatycznego pieca z Żywca.

 

Porównywarka cen instalacji piecy i kotłów

 

Zaoszczędź pieniądze. Znajdź i porównaj kilka ofert piecy Żywiec, które ogrzeją twój dom lub firmę. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od kilku instalatorów kotłów i piecy.

wyceń bezpłatnia

ZOBACZ TAKŻE: