Piece gazowe

Porównaj ceny kotłów i piecy w swojej okolicy.

  • 1. Otrzymasz kilka niewiążących ofert cenowych,
  • 2. Bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • 3. Oszczędzisz czas i pieniądze.

Piece gazowe doskonale sprawdzają się  do ogrzania mieszkań, domów i ciepłej wody użytkowej. Ogrzewanie piecem gazowym ma bardzo dużo zalet dlatego tak dużo osób decyduje się na ten sposób ogrzewania domu.

 

Koszt eksploatacji pieca gazowego


Przede wszystkim gaz ziemny obok energii elektrycznej charakteryzuje się największą stabilnością cen w porównaniu do innych paliw do piecy, przy czym cena gazu jest relatywnie niska. Dzięki temu użytkowanie pieca gazowego jest w miarę tanim rozwiązaniem.

 

Efektywność pieca gazowego

 

Ponad to niska cena gazu jako paliwa do pieca gazowego wcale nie oznacza że taki piec c.o. słabiej grzeje. Nowoczesne piece gazowe bardzo efektywnie pozyskują ciepło z paliwa jakim jest gaz. Producenci zapewniają, że sprawność piecy kondensacyjnych na gaz ziemny może sięgać nawet 111%.

 

Obsługa pieca gazowego

 

Trzecią ale chyba najważniejszą zaletą piecy gazowych jest ich bezobsługowa praca. Wystarczy odpowiednio ustawić regulator i dopasować  pracę pieca gazowego do potrzeb domowników, a będzie nam tak służył przez lata.

 

Dzięki temu nie musimy się martwić o zamówienie paliwa i sposób jego przechowywania, a potem uzupełnianiem paliwa do pieca gazowego. Jedyne o czym musimy pamiętać to o płaceniu rachunków za gaz i odpowiednim serwisowaniu pieca gazowego.

 

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów piecy gazowych. W zależności od potrzeb każdy może znaleźć piec gazowy odpowiedni dla siebie i powierzchni jaką dysponuje. Może to być piec gazowy wiszący lub stojący, o małej lub dużej mocy, jedno lub dwufunkcyjny, tradycyjny lub kondensacyjny, z zabudowanym zasobnikiem c.w.u. lub ustawionym poza piecem c.o.

 

Porównywarka cen instalacji piecy i kotłów

 

Zaoszczędź pieniądze. Znajdź i porównaj kilka ofert piecy gazowych które ogrzeją twój dom lub firmę. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od kilku instalatorów kotłów i piecy.

wyceń bezpłatnia

ZOBACZ TAKŻE: