Piece dwufunkcyjne

Porównaj ceny kotłów i piecy w swojej okolicy.

  • 1. Otrzymasz kilka niewiążących ofert cenowych,
  • 2. Bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • 3. Oszczędzisz czas i pieniądze.

Piec dwufunkcyjny spełnia dwie funkcje służy do centralnego ogrzewania pomieszczenia oraz podgrzewa wodę użytkową.

 

Gdzie się sprawdzają piece dwufunkcyjne?

 

Piece dwufunkcyjne ze względu na swoją niewielką budowę najlepiej sprawdzają się w mieszkaniach, kamienicach i małych domach z jedną łazienką, gdzie nie ma kotłowni. Piece dwufunkcyjne są najczęściej zawieszane na ścianie, lub zabudowywane są w szafkach tj. sprzęt AGD.

 

Piec dwufunkcyjny – zalety

 

Piec dwufunkcyjny jest prosty w obsłudze dzięki zamknięciu dwóch funkcji w jednej obudowie. Dodatkowo niska cena oraz niewielkie gabaryty pieca dwufunkcyjnego sprawiają, że jest to bardzo populary system c.o.

 

Piec dwufunkcyjny – wady

 

Piec dwufunkcyjny powinien być zainstalowany w pobliżu miejsca poboru ciepłej wody, co w przypadku mieszkań jest dość proste do zrealizowania.

 

Wadą pieca dwufunkcyjnego jest również ograniczony do jednego miejsca komfort pobierania ciepłej wody , to znaczy że domownicy nie mogą jednocześnie się kąpać i zmywać naczyń, bo nie starczy dla wszystkich ciepłej wody.

 

Porównywarka cen instalacji piecy i kotłów

 

Zaoszczędź pieniądze. Znajdź i porównaj kilka ofert piecy dwufunkcyjnych, które ogrzeją twój dom lub firmę. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od kilku instalatorów kotłów i piecy.

 

wyceń bezpłatnia

ZOBACZ TAKŻE: